• پنج شنبه ، 01 آذر 1397 | Thursday ، 22 November 2018


13 آذر 1396 - 07:30

تعلیق و لغو مجوز بند (ب) دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در استان گلستان

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان، رحمان فرمانی معاون گردشگری این اداره‌کل  شنبه 11 آذر با اعلام این خبر افزود: «بنا به رأی اعضای کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان گلستان در نهمین جلسه این کمیسیون در سال 6 ، مجوز بند (ب)  دو شرکت خدمات مسافرتی به حالت تعلیق و لغو (تعطیل) در آمد

.

فرمانی افزود: «در ماده 19 آیین‌نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی مصوب هیئت‌وزیران در تاریخ 1380/03/27 دفاتر تعلیق شده موظفند در زمان تعلیق  از قبول تعهدات جدید خودداری نماید و طبق دستورالعمل های مراجع ذیربط به تعهدات قبلی عمل کنند و در صورت عدم رعایت مراتب، مجوز دفتر به تشخیص مرجع صدور مجوز لغو می‌شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان از کسانی که قصد استفاده از خدمات دفاتر خدمات مسافرتی را دارند، خواست تا خدمات خود را از شرکت‌ها و دفاتر مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری معتبر تهیه کرده و حتما نسبت به انعقاد قرارداد اقدام کنند.

او گفت: «گردشگران و همشهریان در صورتی که شکایت یا نارضایتی نسبت به دفاتر خدمات مسافرتی استان گلستان دارند می‌توانند از طریق شماره 32224581-017 یا به صورت حضوری و مکتوب شکایت خود را به این اداره‌کل اعلام کنند.

بر اساس رآی این کمیسیون، مجوز بند ب شرکت خدمات مسافرتی «هیرکان باستان گلستان» به مدیرعاملی آنه محمد حاجی لی دوجی، در شهرستان مراوه تپه از تاریخ ابلاغ رأی کمیسیون (11/9/96) تا زمان رفع نقص به حالت تعلیق در آمد. لذا ایجاد تعهد جدید و انجام فعالیت در قالب بند ب، غیر مجاز بوده و شرکت مذکور صرفاً می‌تواند به تعهدات ایجاد شده قبلی را اجرا و عمل کند.

همچنین مجوز بند ب شرکت خدمات مسافرتی «اطلس سیر گلستان» به مدیرعاملی عبدالحلیم باباپور قرجه، در شهرستان گرگان لغو شد و هرگونه فعالیت در قالب فعالیت‌های بند ب، غیرقانونی و غیرمجاز است.

ارسال نظر جدید


نظرات کاربران
نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
سیستم رزرواسیون چارتکس | chartex